Timeplaner Kongsvinger & Eidskog 2019

Timeplan Kongsvinger - sal 1 & 2


Vi har to dansesaler, sal 1 & sal 2. Sal 1 er den store salen i 1. etg, og sal 2 er en trapp opp, i 2. etg., med adkomst fra nederst i gangen ved garderoben. I Eidskog foregår undervisningen på Eidskog ungdomsskole.

Nye kurs i høst er Hip hop/Afro og styrke & tøying for dansere.


Nye timeplaner for høsten 2019, med oppstart uke 35. (Mobilvennlig versjon nederst på siden)

Timeplan Eidskog

Mobilvennlig timeplan

Sal 1:

Mandag:

Kl. 16:00 - 17:10 - Moderne, øvet/viderekomne, Ungdom - Jonathan/Fredrik/Albertine

Kl. 17:15 - 18:30 - Ballett 7, Viderekomne ungdom - Jonathan/Fredrik/Albertine

Kl. 18:35 - 19:50 - Jazz 6, Viderekomne Ungdom - Jonathan/Fredrik/Albertine

Kl. 19:50 - 21:00 - Kompaniet (Lukket gruppe) - Jonathan/Fredrik/Albertine

Tirsdag:

Kl. 10:00 - 11:00 - Stram og fast - voksne - Jessica

Kl. 15:30 - 16:30 - Juniorkompaniet (lukket gruppe) - Eleni

Kl. 16:35 - 17:35 - Hip hop Girly Style, Viderekomne Ungdom - Eleni

Kl. 17:40 - 18:40  - Hip Hop/Afro, Ungdom - Eleni

Kl. 18:45 - 19:45 - Jazz 5 - Eleni

Kl. 19:50 - 21:00 - Aspirantkompaniet (lukket gruppe) - Eleni

Onsdag:

Kl. 16:00 - 17:00 - Ballett 6 - Jessica

Kl. 17:00 - 18:00 - Hip hop/jazz 4. - 7. trinn - Amalie

Kl. 18:00 - 18:45 - Jazz-/showdans 2. - 3. trinn - Tora

Kl. 18:45 - 19:45 - Jazz 4 - Tora/Jessica

Kl. 19:45 - 20:45 - Moderne 5. - 8. trinn, Nybeg./litt øvet - Dorthe

Kl. 20:45 - 21:45 - Jazz voksne - Simen

Torsdag:

Kl. 16:15 - 17:15 - Hip Hop 3/4, Fra 6. trinn - Dorthea

Kl. 17:15 - 18:15 - Showdans 4. - 7. trinn - Dorthea

Kl. 18:15 - 19:15 - Lyrisk jazz, fra 6. trinn - Dorthe

Kl. 19:30 - 20:30 - Styrke & Tøying for dansere - Dorthe

Sal 2:

Mandag:

Kl. 17:15 - 18:00 - Ballett 1, Fra 1. trinn - Petra

Kl. 18:10 - 18:55 - Mini Hip hop, 2. - 3. trinn - Petra

Tirsdag:

KL. 16:00 - 17:00 - Ballett 4 - Dorthe

Kl. 17:00 - 18:00 - Ballett 5 - Jessica/Dorthe

Kl. 18:05 - 18:50 - Mini showjazz, Fra 6 år - Petra

Onsdag:

Kl. 17:00 -17:45 - Barnedans 3 - 4 år - Jessica

KL. 17:45 - 18:30 - Barnedans 5 - 6 år - Jessica

Kl. 18:45 - 19:30 - Ballett 2 - Amalie

Torsdag:

Kl.17:20- 18:20 - Hip hop/popping, Gutter - Eskil

Kl. 18:25 - 19:10 - Ballett 3 - Dorthea

Timeplan Eidskog:

Torsdag:

KL. 17:00-17:45- Barnedans 3-6 år

KL. 17:50-18:35-Jazz/showdans 1-4 trinn

KL. 18:40-19:40- Jazz/showdans 5-7 trinn

Undervisningen foregår på Eidskog ungdomsskole.