Timeplaner Kongsvinger & Eidskog 2020

Timeplan Kongsvinger - sal 1 & 2

Våren 2020


Vi har to dansesaler, sal 1 & sal 2. Sal 1 er den store salen i 1. etg, og sal 2 er en trapp opp, i 2. etg., med adkomst fra nederst i gangen ved garderoben. I Eidskog foregår undervisningen på Eidskog ungdomsskole.

De to første ukene er det mulig å prøve timer gratis. Klikk her for betalingsinformasjon.

Se mobilvennlig timeplan nederst på siden

Timeplan Eidskog

Mobilvennlig timeplan våren 2020

Sal 1:

Mandag:

Kl. 16:00 - 17:00 - Hip hop Fusion, ungdom - Fredrik

Kl. 17:00 - 18:00 - Hip hop Girlystyle, viderekomne, ungdom - Fredrik

Kl. 18:10 - 19:10 - Moderne, viderekomne ungdom - Fredrik

Kl. 19:20 - 20:50 - Kompaniet (Lukket gruppe) - Fredrik

Tirsdag:

Kl. 10:00 - 11:00 - Stram og fast - voksne - Jessica

Kl. 15:45 - 16:45 - Juniorkompaniet (lukket gruppe) - Dorthe

Kl. 16:50 - 17:50 - Ballett 7, ungdom - Albertine

Kl. 17:55 - 18:55  - Jazz 6, ungdom, etter nivå - Albertine

Kl. 18:55 - 19:55 - Jazz 5 - ungdom - Albertine

Kl. 20:00 - 21:10 - Aspirantkompaniet (lukket gruppe) - Albertine

Onsdag:

Kl. 15:45 - 16:45 - Ballett 6 - Jessica

Kl. 16:45 - 17:45 - Hip hop/jazz 4. - 7. trinn - Amalie

Kl. 17:45 - 18:45 - Jazz 4 - Tora

Kl. 18:45 - 19:45 - Moderne 5. - 8. trinn, Nybeg./litt øvet - Dorthe

Kl. 19:45 - 20:45 - Showdans, ungdom - Simen

Kl. 20:50 - 21:50 - Jazz voksne - Simen

Torsdag:

Kl. 16:15 - 17:15 - Hip Hop , Fra 6. trinn - Dorthea

Kl. 17:20 - 18:20 - Showdans 4. - 7. trinn - Dorthea

Kl. 18:25 - 19:25 - Lyrisk jazz, fra 6. trinn - Dorthe

Kl. 19:30 - 20:30 - Styrke & Tøying for dansere - Dorthe

Sal 2:

Mandag:

Kl. 17:15 - 18:00 - Ballett 1, Fra 1. trinn - Petra

Kl. 18:20 - 19:05 - Mini Hip hop, 2. - 3. trinn - Petra

Tirsdag:

KL. 15:45 - 16:45 - Ballett 4 - Albertine

Kl. 16:50 - 17:50 - Ballett 5 - Dorthe

Kl. 18:00 - 18:45 - Mini showjazz, Fra 6 år - Eskil

Onsdag:

Kl. 17:00 -17:40 - Barnedans 3 - 4 år - Jessica

KL. 17:40 - 18:25 - Barnedans 5 - 6 år - Jessica

Kl. 18:25 - 19:10 - Jazz/showdans, 2.-3. trinn - Amalie

Kl. 19:10 - 19:45 - Ballett 2 - Amalie

Torsdag:

Kl.17:20- 18:20 - Hip hop/popping, Gutter - Eskil

Kl. 18:25 - 19:10 - Ballett 3 - Dorthea

Timeplan Eidskog:

Torsdag:

KL. 17:00-17:45- Barnedans 3-6 år

KL. 17:50-18:35-Jazz/showdans 1-4 trinn

KL. 18:40-19:40- Jazz/showdans 5-7 trinn

Undervisningen foregår på Eidskog ungdomsskole.